15. kolejka – Zapowiedź!

Radzionkowianie mogą się pochwalić passą 6 wygranych meczy z rzędu i z pewnością każdy liczy na podtrzymanie tej bardzo dobrej serii i dalszą pogoń za drużyną GKS-u Tychy. Z 6 pkt straty zrobiło się 2 i rywal jest już na wyciągnięcie ręki i chyba coraz bardziej czuje nasz oddech na plecach. W poprzedniej kolejce radzionkowianie wrócili z Żarek z zwycięstwem 4:0, po kolejnym bardzo dobrym meczu w swoim wykonaniu. Formą strzelecką błyszczą Suker i Kajda, a ostatnio nawet Trzcionka, a w bramce nie do pokonania jest Jankowski, który w ostatnich 5 meczach przepuścił tylko jednego gola i to po strzale z rzutu karnego.
Nasz najbliższy rywal, drużyna Sarmacji Będzin w dotychczasowych 14 kolejkach zgromadziła 16 pkt z czego 12 na własnym terenie a tylko 4 na wyjazdach i wygrywając tylko raz na wyjeździe, w Łabędach.
Ostatni mecz u siebie nie oznacza ostatniego meczu tej wiosny. Po tej kolejce czekają nas jeszcze 2 wyjazdowe spotkania z rundy wiosennej, a mianowicie 10 listopada w Rudzie Śląskiej z tamtejszą Slavią i 17 listopada w Częstochowie z Victorią.