8 kolejka ligi okręgowej: Ruch II – Gazobudowa Zabrze 4:1

Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, choć trzeba przyznać, że Gazobudowa szczególnie w pierwszej połowie poprzeczkę zawiesiła wysoko. Goście zaskoczyli nas odważną grą i wysokim presingiem. Do przerwy gra nam się nie układała, jednak w przerwie dokonałem korekty w ustawieniu i wystarczyło osiem minut by „ustawić” sobie mecz i spokojnie kontrolować jego przebieg. Trzy bramki Mateusza Maka i asysta przy golu Piotrka Giela pokazuje, że rozwój jego umiejętności przegiega prawidłowo. Brawa dla drużyny za podniesienie się z wyniku 0:1, pokazanie charakteru i za drugą połowę, bowiem po przerwie pokazali jak potrafią cieszyć się grą. Strzeliśmy liderowi cztery bramki, na Walce swego czasu również wpadły cztery bramki, gdybyśmy tydzień temu z Szombierkami zagrali w takim składzie z pewnością wynik byłby diamteralnie inny. – powiedział po meczu trener Dariusz Ficulak.