Andrzej Piecuch wraca do Radzionkowa

Andrzej Piecuch dotychczas reprezentował barwy „Cidrów” w trakcie czterech sezonów rozgrywkowych. Po raz pierwszy trafił do Radzionkowa jesienią 2015 roku. Spędził tu tylko pół roku, wracając do Ruchu po przygodach z Polonią Bytom, Rozwojem Katowice i Skrą Częstochowa.  

W seoznie 2017/18 napastnik przyczynił się do awansu „Żółto-Czarnych” do III ligi. W rozgrywkach ligowych rozegrał wówczas 25 spotkań, zdobywając 5 goli. Kolejne dwa trafienia dołożył w zwycięskim, barażowym dwumeczu z Polonią Bytom. Już na szczeblu makroregionu rozegrał 26 meczów, zdobywając w nich dwa gole. 

Po spadku z III ligi 23-latek wyjechał do Grecji, planując grę dla tamtejszego AS Asteras Vlachioti. Do Radzionkowa wrócił po kilku tygodniach, ale nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w „jedenastce” trenera Michała Majsnera.

Po półrocznej nieobecności związał się z „Cidrami” kontraktem ważnym do końca przyszłego sezonu. Łącznie w dotychczasowej karierze dla Ruchu o stawkę zagrał 73 razy, zdobywając w tym czasie 17 goli i notując 7 asyst.