Awans juniorów do drugiej ligi wojewódzkiej!

Od samego początku spotkania zawodnicy gospodarzy byli bardzo zdeterminowani by osiągnąć sukces i już w pierwszej akcji spotkania solową akcją popisał się Piotr Pilarski zdobywając otwierającego gola. Nie minęło parę chwil, a na 2:0 podwyższył kapitalnym strzałem Michał Szromek. Była to zdecydowanie najładniejsza bramka tego spotkania.
Nim opadły emocje po drugiej bramce piłkarze „Cidrów” zdobyli jeszcze jednego gola! Piotr Pilarski skutecznie egzekwował rzut karny. W tej sytuacji faulowany w polu karnym był Rafał Deptała. 
W drugiej połowie gra się wyrównała lecz to młodzi piłkarze z Radzionkowa jako pierwsi zdobyli bramkę. Skutecznie i zdecydowanie zaatakował bramkarza z Gliwic Paweł Lechki który zabrał mu piłkę i spokojnym strzałem umieścił ją w siatce. 
Goście odpowiedzieli bardzo ładnymi bramkami – szczególnie druga z rzutu wolnego mogła się podobać licznie zgromadzonym kibicom. Na trybunach zasiedli m.in rodzice zawodników, prezes UKS Ruch Radzionków Henryk Sobala, prezes KS Ruch Radzionków Marcin Wąsiak oraz wiceprezes Sebastian Pasiński który po meczu serdecznie pogratulował chłopakom wyników w krótkiej pomeczowej rozmowie w szatni. 
Wielkie gratulacje dla wszystkich z dwudziestotrzyosobowej kadry zespołu!

Awans wywalczyli:
Bramkarze: Tomek Dzionsko, Michał Warda, Jakub Szołtysik.
Obrońcy: Rafał Dolibóg, Jan Sapiński, Filip Paździor, Patryk Niestrój, Michał Pietryszyn, Jakub Hewig, Patryk Tobór.
Pomocnicy: Szymon Turczyn, Michał Szromek, Jakub Kaniowski (kapitan zespołu), Piotr Pilarski, Adam Choczaj, Jacek Szlęk, Mateusz Zomerfeld, Dawid Napora, Jakub Jarguz, Szymon Sznober.
Napastnicy: Paweł Lechki, Jakub Stanek, Rafał Deptała.
Trener: Marcin Trzcionka.

Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są w naszej Galerii.