Bilety na mecz w Kluczborku także do kupienia w klubie

Sprzedaż biletów w budynku klubowym będzie prowadzona do wtorku do godziny 14:30. Oprócz tego stali bywalcy meczów wyjazdowych będą mogli zaopatrzyć się w bilet na mecz tradycyjną drogą, czyli u przedstawicieli kibiców.

Organizatorzy przekazali naszemu klubowi 150 wejściówek w cenie 15 złotych. Każda osoba zaopatrująca się w bilet ma obowiązek wpisać się na listę imienną i wypisać swoje dane na bilecie. Podać należy imię i nazwisko oraz numer PESEL.
Każda osoba posiadająca bilet i wpisana na listę imienią, która do Kluczborka musi być wysłana najpóźniej na 24 godziny przed meczem, niezależnie od tego w jaki sposób dotrze na stadion, zajmie przeznaczone jej miejsce w tzw. sektorze gości.

Na prośbę klubu MKS Kluczbork pragnimy zapoznać Państwa z wyciągiem z Regulaminu Imprezy Masowej obowiązującym na stadionie przy ulicy Sportowej w Kluczborku.

Kibice drużyny przyjazdej zobowiązani są zwłaszcza:
1. Każdy posiadacz biletu wystawionego przez MKS Kluczbork wchodząc na stadion zobowiązany jest do okazania dodatkowo dukumentu tożsamości ze zdjęciem.
2. Na terenie stadionu niedozwolone jest wnoszenie alkoholu, środków odurzających, różnego rodzaju broni, środków pirotechnicznych.
3. Zabronione jest rzucanie jakichkolwiek przedmiotów na teren boiska.
4. Zabronione jest naruszanie nietykalności cielesnej członka służby porządkowej i służby informacyjnej.
5. Osoby niepełnoletnie do lat 13 mają wstęp tylko pod opieką osoby pełnoletniej wskazanej.
6. Kibice drużyny przyjezdnej po zakończonym meczu opuszczają sektor za zgodą kierownika ds. bezpieczeństwa.