GKS lepszy o bramkę w spotkaniu juniorów

Okręgowa Liga Juniorów:
GKS Katowice – Ruch 2:1 (1:0)
2:1 – Cichocki 87′ (rzut karny).
Ruch: Staś, Wrodarczyk, Lamla, Dolibóg, Popławski, Ibrom, Hoinkis, Sysiak, Cichocki, Pietryga, Kuziora (46′ Kazimierek). Trener: Okoń.

Mecz ten przegraliśmy nie będąc wcale gorszym zespołem. O wyniku 1:2 zadecydowały znowu błędy indywidualne moich zawodników , które przeciwnik wykorzystał. Po słabszej pierwszej połowie przegranej 0:1, na drugą wyszliśmy bardzo mocno umotywowani i chcący odrobić straty. Jednak popełniliśmy błąd w ustawieniu w obronie i straciliśmy drugą bramkę. Na szczęście to nas nie załamało i konsekwentnie szukaliśmy bramki kontaktowej. Udało się to dopiero w 87 minucie, kiedy po faulu na Piotrze Ibromie sędzia podyktował rzut karny, który zamienił na bramkę Kamil Cichocki. Mecz był rozgrywany w upale na sztucznym boisku i na pewno to też mogło być przyczyną słabszej postawy drużyny, która grała co trzy dni, a mając wąską kadrę na pewno odbiło to się na postawie całego zespołu. Na pewno jednak daliśmy z siebie wszystko w tym meczu i dążyliśmy do zmiany wyniku do samego końca meczu, za co należy moich piłkarzy pochwalić i podziękować im za wielki wysiłek włożony w ten mecz – powiedział po końcowym gwizdku trener Dariusz Okoń.