Juniorzy A1: podział punktów na inaugurację

Podobnie, jak pierwsza drużyna, także juniorzy starsi Ruchu Radzionków występujący w pierwszej lidze wojewódzkiej rozpoczęli rundę wiosenną od domowego remisu. Młodzi żółto-czarni podzielili się w niedzielę punktami z Górnikiem Zabrze. W straciu z faworyzowanym przeciwnikiem Ruch uzyskał prowadzenie po bramce Kacpra Zalewskiego w 38 minucie, i kiedy przy stanie 1:0 czerwoną kartką ukarany został rywal, wydawało się, że wynik mimo ambitnej walki gości uda się utrzymać. Niestety w czwartej minucie doliczonego czasu gry w zamieszaniu po wrzucie piłki z autu Górnik doprowadził do wyrównania.

24 kolejka, pierwsza liga wojewódzka A1, 14 marca 2021, godz: 10:00
Ruch – Górnik Zabrze 1:1 (1:0)
1:0 – Zalewski 38.
1:1 – Borkowski 90.
Ruch: Mitas – Matyjaszczyk, Turczyn, Sapiński, Rybak, Kotalczyk (68. Matysek), Czudaj, Szlenk (88. Łukasiak), Niewiedzioł (90. Potocki), Zalewski, Dudziński. Trenerzy: Majsner, Panońko.
Żółte kartki: Mitas, Turczyn.
Czerwona kartka: Całka 72. (Górnik).