Juniorzy wysoko przegrywają w Zabrzu

Okręgowa Liga Juniorów:
Górnik Zabrze – Ruch 5:0
Ruch: Staś – Cichocki, Guttmann, Kazimierek, Popławski, Cichy, Kosz, Kuziora, Hypki, Zielonka, Krawczyk. Trener: Okoń.

W czwartej kolejce ligowej doznaliśmy wysokiej porażki z drużyną Górnika Zabrze. Przed przerwą zagraliśmy ambitnie i na miarę naszych możliwości. Broniliśmy się dobrze i próbowaliśmy wyprowadzać akcje ofensywne. Jednak po pierwszych trzech kwadransach przegrywaliśmy 0:1. Na druga połowę wyszliśmy z nastawieni na lepszą grę, jednak błąd indywidualny w obronie i strata bramki nieco nas podłamały. I za chwilę straciliśmy trzecią bramkę, co już kompletnie nas rozbiło. Próbowaliśmy co prawda jeszcze się podnieś i walczyć o dobry wynik jednak w końcówce straciliśmy następne dwie bramki po szybkich akcjach gospodarzy. Musimy wyciągnąć wnioski z tej wysokiej porażki i pozostałych meczów, w jakich łatwo traciliśmy bramki. Po tym spotkaniu mogę być zadowolony z postawy naszego bramkarza Sebastiana Staś, który bronił bardzo dobrze i pomimo straty pięciu bramek był najlepszy na boisku i kilkoma interwencjami zapobiegł utracie przez nas kolejnych goli – podsumował mecz trener Dariusz Okoń.