Jutro w Radzionkowie podejmiemy Rekord Bielsko-Biała

W bardzo krótkiej historii pojedynków z Rekordem radzionkowianom dotąd nie udało się zdobyć nawet punktu. Trzy razy w Pucharze Polski drużyna z Bielska-Białej wygrywała z nami do zera, a jesienią w meczu rozgrywanym na tamtejszym Stadionie Miejskim pokonała „Cidry” aż 5:2, i prawdę mówiąc był to najniższy wymiar kary dla wyjątkowo słabo wyglądających w tym dniu radzionkowian.

Po dwóch pierwszych meczach humory w radzionkowskim zespole nie dopisywały. Dokładając jednak do tego wspomniane dwie kolejne ligowe wygrane, spojrzenie na ten początek wyraźnie się zmienia. Ruch w tej rundzie zdobył w czterech meczach siedem punktów, a w trzech z tych spotkań nie przepuścił ani jednej bramki. Paradoksalnie po najlepszym meczu w swoim wykonaniu, jedyne gole i jedyne trzy punkty stracił w Kluczborku.

Dobre wyniki tym bardziej mogą zaskakiwać, że drużyna wciąż radzić sobie musi bez kilku ważnych zawodników formacji ofensywnych. W sobotę na boisku wciąż nie ujrzymy Szymona Małeckiego, Amine Boudguigi oraz Roberta Wojsyka, a także ofensywnego juniora Rafała Deptały.

W zespole Rekordu powinniśmy za to w bramce zobaczyć dobrze pamiętanego z występów w Ruchu w czwartej lidze Bartosza Kucharskiego.

Mecz Ruchu z Rekordem Bielsko-Biała w dwudziestej trzeciej kolejce trzeciej grupy trzeciej ligi poprowadzi sędzia Hubert Sarżyński z Wrocławia, który sędziował już w tej rundzie Ruchowi we wspomnianym wcześniej meczu w Kluczborku.

Przypominamy, że bilety na to i kolejne spotkania kosztują 12 i 6 złotych. Można je będzie kupić w kasie, która otwarta zostanie o godzinie 15:30 oraz dziś w przedsprzedaży, która jest prowadzona w godzinach 16:00 – 18:00 w Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie.


Sponsorem meczu Ruchu z Rekordem jest firma: