Jutro wieczorem mecz z Sarmacją Będzin

Poprzednie mecze z Sarmacją na poziomie czwartej ligi byłby zawsze jednymi z ciekawszych w całym sezonie. W tej rywalizacji często padał remis, a poza jednym meczem w 2015 roku o ewentualnej wygranej któreś z drużyn decydowała jedna bramka. Przy czym częściej to Ruch wychodził z nich zwycięsko.

Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godzinie 18:00, a zatem zostanie w całości rozegrany przy sztucznym świetle. A to zawsze dodatkowo mobilizuje piłkarzy obu drużyn. Poprzednio w takich okolicznościach – w meczu z Wartą Zawiercie – oglądaliśmy naprawdę dobry mecz, mamy nadzieję, że tak samo będzie jutro.

Przy okazji meczu z Sarmacją po raz ostatni wystawiona zostanie urna na głosy w Plebiscycie Stulecia. W „Ciderlandzie meczowym” nie będzie już nowych kuponów. Zatem wszystkie osoby, którą mają kupony z jednego z dwóch poprzednich meczów, a jeszcze nie zagłosowały, będą miały jutro ostatnią możliwość oddania głosu.

W Sklepie Kibica (przed meczem i w przerwie) każdy Członek Klubu będzie mógł odebrać swoje indywidualne zaproszenie na Galę Stulecia Klubu, która odbędzie się w niedzielę 17 listopada. Pełnoprawnym Członkiem Klubu jest tylko osoba z opłaconymi składkami. Każdy kto ma zaległości w opłacaniu składek – by otrzymać swoje zaproszenie – będzie miał jutro możliwość uregulowania zaszłości.

Sponsorem meczu jest firma:

Minimum 4 znaki