Jutro wieczorem podejmiemy AKS Mikołów

Drużyna z Mikołowa klasyfikowana w dolnej połowie stawki cały czas nie może być pewna utrzymania w czwartej lidze. W czterech ostatnich meczach sięgnęła zaledwie po jeden punkt, i zdaje sobie sprawę, że każde przedłużenie serii meczów bez wygranej, będzie wprowadzało nerwowość.

Ruch tymczasem po niespodziewanej przegranej z Dramą Zbrosławice, szybko podniósł się i zwyciężając w Jaworznie ze Szczakowianką przesunął się na czwarte miejsce. Jednocześnie w zasięgu kilku punktów ma zespoły z miejsca trzeciego i drugiego, mając od nich rozegrany jeden mecz mniej, i mając w perspektywie jeszcze bezpośrednie spotkania z nimi na własnym boisku.

Drużyna AKS Mikołów w poprzednim sezonie (przerwanym w połowie przez pandemię) była beniaminkiem czwartej ligi. W Mikołowie zremisowaliśmy wówczas 1:1, a jesienią obecnego sezonu także na wyjeździe padł wynik bezbramkowy. To będzie zatem pierwsze spotkanie tych drużyn w Radzionkowie.

Zapraszamy do śledzenia naszej transmisji internetowej, którą przeprowadzi kanał RRTV na YouTubie.