Karnety na rundę jesienną nowego sezonu w sprzedaży

Karnet
Cena karty wstępu – 110 zł (zyskujesz 40 zł)

Karnety nabywać można w sekretariacie klubu na stadionie w poniedziałek i w piątek godzinach 8:00 – 15:00 oraz we wtorki, w środy i w czwartki w godzinach 8:00 – 17:00 oraz w sklepie „Słodycze i Świat Win” w Radzionkowie przy ulicy Św. Wojciecha 9.

Na karnecie oprócz danych osobowych znaleźć się musi numer wybranego przez kupującego krzesełka na trybunach. Dlatego w sklepie „Słodycze i Świat Win” znajdzie się tylko niewielka pula biletów bilety na miejsca na trybunie zadaszonej. Jeśli chcą Państwo zarezerwować sobie miejsce w innej części stadionu, prosimy o kupowanie karnetów w sekretariacie klubu.
Sklep „Słodycze i Świat Win” nie przyjmuje ponadto wniosków o Kartę Kibica Ruchu Radzionków. Takie wnioski składać można tylko w sekretariacie klubu lub przez Internet.

Informujemy, że z oferty biletowej na sezon 2011/2011 wycofane zostaną bilety za 2 złote. Zaś ceny pozostałych biletów pozostaną bez zmian, czyli bilety na jesienne domowe mecze Ruchu Radzionków na stadionie w Bytomiu-Stroszku kształtować będą się na następującym poziomie:

15 złotych – bilet normalny,
10 złotych – bilet ulgowy (dzieci, młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia, za okazaniem legitymacji oraz kobiety)

Wobec rodziców dzieci, które nie skończyły trzynastu lat, klub wychodzi z propozycją kupienia Karnetów Junior, dostępnych w sekretariacie klubu, umożliwiającym wstęp pod okiem opiekuna na wszystkie ligowe mecze u siebie.

Karnet Junior

Cena karty wstępu – 20 zł (zyskujesz 80 złotych!)

Kupując swojemu dziecku Karnet Junior zapłacisz za jego wstęp na mecz dokładnie tyle samo, ile zapłaciłbyś w poprzednich sezonach, oszczędzając aż 80 złotych! Do tego, posiadając taki karnet Kartę Kibica Ruchu Radzionków dla Twojego dziecka wyrobimy za darmo.

Oprócz zwykłych karnetów i kart wstępu dla juniorów klub przygotował także, dostępne jedynie w sekretariacie klubu:

Karnety „VIP”
Cena karty wstępu – 300 zł (w cenie wstęp na lożę VIP, parking, napoje oraz drobny poczęstunek)

Karnety „SUPER VIP”
Cena karty wstępu – 1000 zł (w cenie wstęp na lożę VIP i do Sali VIP, parking)

Członkowie Klubu, którzy mają zadeklarowane składki członkowskie wysokości minimum 50 złotych i na bieżąco opłacone mogą w sekretariacie klubu odebrać darmowy karnet „VIP”.

Kupując karnety każdego typu należy obowiązkowo podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres oraz numer PESEL, wybrać numer siedziska na stadionie, a w razie posiadania Karty Kibica także jej numer.