Kucharski, Leszczyński i Nawrocki odchodzą z Ruchu!

Bartosz Kucharski w ciągu czterech lat gry w Radzionkowie rozegrał osiemdziesiąt trzy mecze ligowe i pucharowe, a w trzydziestu ośmiu z nich zachował czyste konto. Przez cały ten czas był pierwszym bramkarzem żółto-czarnych, z rzadka oddając miejsce w bramce konkuretnom. Z pełnymi statystykami Kucharskiego zapoznać można się tutaj.
Bartosz Nawrocki trafił do Radzionkowa pół roku temu. Nie zdołał sobie wywalczyć miejsca w drużynie, jedenaście razy (w tym dwa w Pucharze Polski) pojawiając się na murawie. Strzelił dwa pucharowe gole, i zaliczył trzy asysty (dwie w pucharze, jedną w lidze), w zdecydowanej większości tych występów wchodząc na boisko z ławki rezerwowych. Dokładne statystyki Nawrockiego w Ruchu zobaczyć można tutaj.
Tomasz Leszczyński rozstanie się z klubem po półtora roku, w ciągu których trzydzieści pięć razy ubierał żółto-czarną koszulkę, a gdyby nie kontuzja, z pewnością występów tych byłoby znacznie więcej. Jego bilans to cztery gole i pięć asyst, a więcej informacji o popularnym Leszczu zobaczyć można tutaj.

Całej trójce za grę w Ruchu Radzionków bardzo dziękujemy, i życzymy powodzenia na dalszej drodze ich kariery sportowej i życia prywatnego.