Mamy wicelidera !

6 października 2007, 15:00 – Zawiercie
Źródło Kromołów 1-2 Ruch Radzionków
A.Kukułka 79 (k) – Mużyłowski 28, M.Kowalski 33

Skład Ruchu: (wyjściowy) Jankowski – Zioło, Krzęciesa, Sobala, Domański – Mużyłowski, Stranc (Mosler), Trzcionka (Kubik) – Suker (Ficulak), Kowalski, Kajda (Kozieł).

Chyba słabszy okres Ruch ma już za sobą, a zwycięstwo nad dotychczasowym wiceliderem jest tego najlepszym dowodem. Wynik wcale nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Już do przerwy Ruch stworzył sobie 6 okazji do zdobycia gola, z czego 4 100% i 2 z nich wykorzystał po strzałach w sytuacji sam na sam.
Po przerwie była widać, że trzecia bramka i kolejne wiszą w powietrzu, ale brać wykończenia i precyzji powodowej, że piłka nie chciała wylądować w siatce. Wylądowała natomiast w naszej po strzale z rzutu karnego, który początkowo był rzutem wolnym, ale po konsultacji z sędzią asystentem główny wskazał na 11 metr. To spowodowało nerwową końcówkę i zamiast wysoko wygrać musieliśmy się zadowolić jednobramkową wygraną.
Da się zauważyć, że wszystko zmierza do tego, że Ruch i Tychy pozostaną tylko na polu boju i będą prowadziły walkę o 1 miejsce aż do końca sezonu.
teraz pozostaje tylko wyczekiwać na kolejny mecz i podtrzymanie zwycięskiej passy w wyjazdowym meczu w Dąbrowie Górniczej.

Pozostałe wyniki tej kolejki:
KS Częstochowa 1-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sparta Lubliniec 4-3 Orzeł Babienica/Psary
Górnik Wesoła 2-1 Victoria Częstochowa
GKS Tychy 5-1 Slavia Ruda Śląska
ŁTS Łabędy 0-1 Sarmacja Będzin
Milenium Wojkowice 0-2 Zieloni Żarki
MKS Myszków 0-5 MK Górnik Katowice

Źródło: 90minut.pl