Marcin Wąsiak Prezesem Ruchu Radzionków na kolejną kadencję

Nowe władze Klubu:
Prezes
: Marcin Wąsiak.
Członkowie Zarządu
: Sebastian Pasiński, Marek Zorzycki.
Komisja Rewizyjna: Marek Wystemp, Zbigniew Zachtej, Janusz Piórek.
Sąd koleżeński: Wojciech Cieszyński, Mateusz Kaminski, Artur Wąsiak.

Prezes Marcin Wąsiak:
Przede wszystkim chciałbym bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim osobom i firmom, na których pomoc mogłem liczyć w ciągu tych ostatnich dwóch lat. Wielkie podziękowania dla obu moich wiceprezesów: Marka Zorzyckiego i Sebastiana Pasińskiego, Dyrektora Wojciecha Cieszyńskiego, wszystkich pozostałych pracowników, szczególnie Teresy Banasik, Andrzeja Skrzypczaka, także tych których już nie ma lub dołączyli ostatnio. Podziękowania dla osób które pracują przy naszych mediach oraz materiałach marketingowych. Chciałbym również bardzo podziękować wszystkim trenerom, zawodnikom i ludziom pomagającym przy drużynie, z którymi miałem okazję w tych ostatnich dwóch latach pracować. Słowa uznania i podziękowania dla Gminy Radzionków, firmy PEC Bytom oraz całego KZC i wszystkich innych, bez których Ruch Radzionków nie funkcjonowałby tak jak funkcjonuje.
To były bardzo ciężkie dwa lata dla Ruchu Radzionków. Napotkaliśmy sporo trudności i problemów, z którymi musieliśmy się zmierzyć.  Wyprowadzamy Klub z problemów, które zastaliśmy pięć lat temu i chyba jesteśmy na dobrej drodze. Uważam, że w tym czasie zrealizowaliśmy wiele dobrych pomysłów i nie pozwalamy zapominać o Ruchu Radzionków. Marketingowo to chyba jesteśmy przynajmniej o dwie ligi wyżej. Organizacyjnie również.
Dziękuję za zaufanie, którym mnie dziś obdarzono. To daje dużo nowej energii do działania. Mamy mnóstwo nowych pomysłów, zadań i celów na najbliższe lata. Jestem przekonany, że to będę bardzo owocne dwa lata.