Mateusz Wrzesień z najlepszym wynikiem pierwszego etapu Getbola

Udało mi się wygrać, z czego się cieszę, ale większej wagi do tego nie przywiązywałbym. Traktuję to wyłącznie jako dobrą zabawę. Koledzy w szatni przyjęli to również na wesoło, było trochę sympatycznych żartów. Nie wiem jednak czy będę to kontynuował, wszysystko zależy od tego, czy nie będzie to przeszkadzało w normalnym przygotowaniu się do meczów ligowych. – Powiedział po powrocie Mateusz Wrzesień.

Czym jest Getbol?

W programie „GETBOL ELITA” wystąpi 18. zawodników z 18. futbolowych klubów – po jednym zawodniku z każdego klubu.

Prowadzącym-komentatorem programu będzie Pan Radosław Majdan.
Drugim komentatorem będzie Pan Krzysztof Grabowski.

Sędzią Głównym w programie będzie Pan Marek Lewandowski.
Sędzią Czasowym będzie Pan Tomasz Marciniak.

PIERWSZA EDYCJA PROGRAMU „GETBOL ELITA” – terminy realizacji poszczególnych odcinków:
I – 10 kwietnia,
II – 17 kwietnia,
III – 24 kwietnia,
IV – 1 maja,
V – 8 maja,
VI – 15 maja,
VII – 22 maja,
VIII – WIELKI FINAŁ- 29 maja.
Wszystkie odcinki będą transmitowane ze stadionu ZNICZA PRUSZKÓW.

W każdym odcinku każdy zawodnik rozegra tylko jeden mecz Getbola. Z pierwszego odcinka odpadnie 4 najsłabszych zawodników. Następnie z każdego kolejnego odcinka będzie odpadało po dwóch najsłabszych zawodników. Tak więc w pierwszym odcinku wystąpi 18 zawodników, w drugim odcinku 14, w trzecim 12, w czwartym 10, itd.

Każdy odcinek będzie transmitowany na żywo w Polskiej Telewizji TVR w najlepszym czasie antenowym, czyli od godz. 20.30 do 22.00. Oznacza to, że na stadionie pojawi się wóz transmisyjny TVR z kilkoma kamerami i będzie na żywo pokazywał wydarzenia z boiska.

Co do Polskiej Telewizji TVR – to młoda stacja telewizyjna, która nadawanie sygnału rozpoczęła w listopadzie 2010 roku. Stacja ta jednak rozwija się bardzo dynamicznie. Jest dostępna na trzech najważniejszych platformach satelitarnych w Polsce, czyli na platformie „n”, „CYFRY +” oraz „POLSATU CYFROWEGO”. Dociera więc do kilkunastu milionów osób na terenie naszego kraju. Ponadto niedługo TVR pojawi się w największych w Polsce „kablówkach”, między innymi w UPC. Zespół TVR tworzą młodzi, ambitni oraz kreatywni ludzie, co z całą pewnością bezpośrednio przełoży się na sukces tej stacji w branży medialnej.

Wracając do programu „GETBOL ELITA”. Nagrodą główną w programie będzie „przechodni” puchar o nazwie GETBOL CUP.

Replika GETBOL CUP:
– waga: 7,7 kg
– wysokość: 47 cm
– materiał: brąz.

Replika GETBOL CUP została pozłocona złotem najwyższej próby (czyli 24. karatowym) i posrebrzona (kontynenty, logo Getbola i pierścień okalający podstawę pucharu).

Replika GETBOL CUP będzie demonstrowana zawodnikom, widzom i publiczności na stadionie ZNICZA PRUSZKÓW w programie „GETBOL ELITA” w odcinkach od I do VII.
W ostatnim, ósmym odcinku programu, czyli dnia 29 maja 2012 r., na widok publiczny zostanie wystawiony GETBOL CUP (nie replika!), wykonany z osiemnastokaratowego złota (6,7 kg) i ze srebra (1 kg). Łączna waga – 7,7 kg. Koszt wykonania pucharu (materiał + robocizna) przekroczy 1 mln zł.

Będą również nagrody pieniężne:
– zwycięzca telewizyjnego programu rozrywkowego „GETBOL ELITA” otrzyma 100 000,00 zł (słownie zł: sto tysięcy)!
– klub, którego zawodnik zostanie zwycięzcą programu, również otrzyma 100 000,00 zł (słownie zł: sto tysięcy)!

Więcej informacji na stronie www.getbol.com