Pierwsze informacje przed pucharowym meczem z Polonią Warszawa

Ceny biletów na mecz z Polonią Warszawa kształtować będą się na takim samym poziomie jak na mecze ligowe, czyli wyniosą:
15 złotych – bilet normalny,
10 złotych – bilet ulgowy (dzieci szkolne, młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia za okazaniem legitymacji, a także kobiety).

Środowy pucharowy mecz nie będzie imprezą masową. Oznacza to, że na trybunach zasiąść będzie mogło co najwyżej 999 widzów.

Decyzja o tym, czy na mecz z Polonią Warszawa obowiązywały będą karnety zapadnie i ogłoszona zostanie najwcześniej jutro.
Po wypadnięciu z ligowego terminarza rundy jesiennej meczu z Polonią Bytom, który odbędzie się w innym terminie na stadionie rywala, oczywistym jest, że osobom, które wykupiły karnety na pierwszą rundę sezonu 2011/2012 przysługuje prawo do wstępu na jeden dodatkowy mecz. Tymczasem czynione są daleko zaawansowane starania by w najbliższą sobotę na obiekcie Ruchu odbył się mecz z Piastem Gliwice. W przypadku realizacji tego scenariusza właśnie pojedynek Ruch – Piast byłby tym meczem, na który wstęp przysługiwałby posiadaczom karnetów, a to znaczy, że na mecz z Polonią Warszawa musieliby oni zakupić bilety. Jeśli zaś spotkanie z Piastem nie dojdzie do skutku na stadionie Ruchu bądź odbędzie się tu przy bardzo ograniczonej ilości widzów, wówczas posiadacze karnetów wejdą na ich podstawie właśnie na środowy mecz pucharowy.

Planowana jest przedsprzedaż biletów na środową potyczkę z Czarnymi Koszulami. Jednak o tym kiedy się ona odbędzie, w jakich godzinach, i gdzie, poinformować będziemy w stanie dopiero jutro przed południem.