Pierwszy trening pod wodzą trenera Osyry

Z kilkoma zawodnikami biorącymi udział w dzisiejszej grze jesteśmy już dogadani, kilku innym spośród tej grupy będziemy się dalej przyglądać. Kolejnych kilku zawodników, wśród których są też piłkarze doświadczeni, o bardziej znanych nazwiskach – dziś nieobecnych – analizuje naszą ofertę, bądź są bardzo bliscy pozytywnej decyzji. Powinni oni pojawić się na zajęciach jutro i w środę. Zatem w drugiej połowie tygodnia będziemy gotowi aby podać listę nazwisk, na które możemy liczyć, ale okres selekcji potrwa jeszcze ponad tydzień. Po drugim sparingu powinna wykrystalizować się kadra na sezon ligowy, z którą będziemy pracować już tylko pod kątem pierwszego meczu i całej rundy – powiedział trener Wojciech Osyra.

Jutro przed piłkarzami trenującymi pod okiem szkoleniowca żółto-czarnych i jego asystenta, Adama Goździckiego, testy na hali oraz zajęcia na siłowni. W środę powrót na boisko.

Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że wewnętrzny mecz rozegrany w ramach pierwszego treningu zakończył się remisem 1:1.