Polonia Poraj kolejnym rywalem Ruchu

Rywal niepokonanego, pewnie – z kompletem punktów – liderującego pierwszej grupie śląskiej czwartej ligi Ruchu Radzionków, to beniaminek tej klasy rozgrywkowej. W zeszłym sezonie klub z powiatu myszkowskiego, z jakiego – przypomnijmy – kilkanaście miesięcy temu trafił do Radzionkowa trener Wojciech Osyra – w fantastycznym stylu wygrał rozgrywki częstochowskiej ligi okręgowej, mogąc się pochwalić między innymi aż 109 zdobytymi golami, z czego ponad połowa padła w meczach wyjazdowych tej drużyny. O jej obliczu decydowali (i decydują nadal) doświadczeni piłkarze, na czele z bramkarzem Piotrem Lechem, czy strzelającymi bramki jak na zawołanie napastnikiem Piotrem Prusko czy pomocnikiem Arturem Opeldusem, znanym z przeszłości z występów w Ruchu Radzionków.
W nowym trzecioligowym sezonie Polonii nie idzie już aż tak dobrze. W czterech kolejkach podpieczni trenera Ryszarda Całusa zdobyli pięć punktów, a aż trzy spotkania zagrali na własnym stadionie.

Mecz z Polonią Poraj w ramach piątej kolejki pierwszej grupy śląskiej czwartej ligi rozpocznie się o godzinie 17:00. Gorąco zachęcmy do wsparcia drużyny głośnym dopingiem. A z jej strony mamy zapewnienie, że od pierwszych minut meczu zagra ona ambitny i ofensywny futbol, i zrobi wszystko aby imprezę urodzinową Klubu uświetnić zwycięstwem.