Rozczarowali…, Slavia – Ruch 1-0

Po remisie na własnym terenie z MK Katowice radzionkowianie sprawili spory zawód, pewnie zarówno sobie jak i 75 osobowej grupie fanów Ruchu, która się stawiła w Rudzie Śląskiej przegrywając 0:1. Gra Ruchu w żadnym momencie nie przypominała tego co prezentowała ta drużynach w sparingach przed sezonem. Mecz był wyrównany a gol dla gospodarzy padł już w doliczonym czasie, gdy Ruch nawet grając w 10 próbował to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść. Pozostaje niedosyt po niewykorzystanych sytuacjach w pierwszej połowie i strzale w poprzeczkę w 93 minucie.
Pozostaje pytanie co dalej… pora chyba żeby drużyna pokazała charakter, bo chyba jeszcze nie wszystko stracone.