Ruch – MKS Myszków 4:0

W meczu na szczycie pierwszej grupy śląskiej czwartej ligi wicelider Ruch pewnie pokonał trzeci w tabeli MKS Myszków 4:0. „Cidry” znakomicie rozpoczęły spotkanie, przed upływem dziesiątej minut prowadząc już 2:0. Dwa razy znanego z występów w Ruchu Kucharskiego pokonał Rafał Kuliński. Na kolejne gole dopingujący swój zespół kibice musieli poczekać do drugiej połowy meczu. W 51 i 71 minucie do siatki przyjezdnych trafiał Bartosz Nawrocki.

17 kolejka IV ligi śląskiej (grupa I), 19 marca 2022, godz. 15:00
Ruch – MKS Myszków 4:0 (2:0)
1:0 – Kuliński 5.
2:0 – Kuliński 9.
3:0 – Nawrocki 51.
4:0 – Nawrocki 71.
Ruch: Szukała – Turczyn, Otwinowski, Pietryga, Ćwielong, Gwiaździński, Siwy (67. Szromek), Kuliński, Kopeć (82. Dudziński), Baran (60. Boudguiga), Nawrocki (76. Matysek). Trener: Dziewulski.
Myszków: Kucharski – Gieroń, Mączka, Obuchowski, Podolski, Kokoszczyk (60. Czapla), Czenczek (46. Pisarek), Skibiński, Matyja (67. Mazanek), Marchewka, Małolepszy. Trener: Domagała.