Sparing: GKS Tychy – Ruch 3:1

Początek gry należał jednak zdecydowanie do Ruchu. W 12 minucie wypuszczony przez Michała Maka Miłosz Przybecki nie zmarnował dogodniej sytuacji i wyprowadził gości na prowadzenie. Ten sam zawodnik bliski był podwyższenia wyniku, ale najpierw przegrał pojedynek z bramkarzem, a potem jego strzał do niemależe pustej bramki trafił w przepychających się przy słupku Dawida Jarkę z tyskim obrońcą.
Strzały GKS-u, może z wyjątkiem uderzenia z dystansu, po którym Tomasz Rzepka podbił tuż nad poprzeczką bramki Marcina Suchańskiego piłkę, nie stanowiły zagrożenia.
Z czasem tyszanie zaczęli jednak zyskiwać inicjatywę, choć dużo groźnie było pod ich bramką. Matras musiał się wykazywać po strzałach zza pola karnego Piotra Giela i Jacka Wiśniewskiego, by wreszcie wygrać pojedynek sam na sam z Jarką.

Po dokonanych w przerwie zmianach w obu drużynach, gospodarze od początku nacierali. Długo ich próby jednak nie przynosiły zagrożenia. Aż do 63 minuty, kiedy w zamieszaniu podbramkowym skutecznie uderzył Czupryna.
Dopiero kiedy cztery minuty poźniej Jaromin pewnie wykorzystał rzut karny, Ruch nieco się obudził. Sędzia nie odgwizdał jednak faulu w polu karnym na Maku, a Kisiel instynktownie wybronił strzał Marcina Kowalskiego.
W 79 minucie piłka po raz trzeci wpadła do bramki Piotra Adamka, kiedy dośrodkowanie z rzutu wolnego spod linii bocznej Jaromina spadło bramkarzowi za kołnierz po drodze odbijając się jeszcze od słupka.
W 86 minucie po szybkiej akcji i podaniu Kowalskiego do siatki trafił Giel, sędziowie jednak dopatrzyli się spalonego.

Sparing, Tychy, 12 lutego 2011, godz: 11:00

GKS TYCHY – RUCH RADZIONKÓW 3:1 (0:1)
0:1 – Przybecki ’12
1:1 – Czupryna ’63
2:1 – Jaromin ’67 (rzut karny)
3:1 – Jaromin ’79

GKS Tychy: Kojdecki (30′ Matras, 60′ Kisiel) – Odrobiński (46′ Pęczak), Kopczyk (46′ Balul), Masternak, Lesik (46′ Łączek) – Feruga (46′ Kruczek), Furczyk (46′ Orzechowski), Babiarz (46′ Czupryna), Jaromin – Bizacki (46′ Đurđević), Kmiecik (46′ Stančetić). Trener: Nocoń.

Ruch Radzionków: Suchański (46′ Adamek) – Wiśniewski (67′ Rzepka), Rzepka (46′ Trzcionka), Szymura (59′ Kaciczak), Kowalski (46′ Łopuch) – Michał Mak, Rocki, Balát – Przybecki (67′ Piotr Giel), Piotr Giel (46′ Cieluch), Jarka (67′ Kowalski). Trener: Skowronek.