Sparing: Ruch – LZS Piotrówka 3:2

Ledwo mecz się rozpoczął, a już trzecioligowcy wyszli na prowadzenie. W 4 minucie błąd Marcina Suchańskiego, który wypuścił z rąk piłkę został bezlitośnie wykorzystany.
Ruch mógł szybko wyrównać, jednak strzał po rozegraniu pośredniego rzutu wolnego w polu karnym Miłosza Przybeckiego zatrzymał się w gąszczu stojących na linii bramkowej zawodników. Po wrzutce Kowalskiego ładnie urwał się obrońcom Świątek, ale wślizgiem uderzona przez niego piłka przeleciała obok bramki. Z kolei strzał zza pola karnego Dawida Jarki został łatwo obroniony.
Zanim Suchański na raty łapał uderzenie z rzutu wolnego, golkiper  Piotrówki powstrzał szarżującego Przybeckiego, i do głosu doszli trzecioligowcy. Nie wykorzystali jednak sytuacji sam na sam z Suchańskim. Po chwili pod drugą bramką głową spudłował Świątek.
W 31 minucie niezdecydowanie w wybiciu piłki z pola karnego przez Kowalskiego skończyło się drugą bramką straconą przez podopiecznych Artura Skowronka.
W 43 minucie Ruch zdobył bramkę kontaktową. Dogranie przed bramkę Przybeckiego do siatki wepchnął obrońca Piotrówki.

W drugiej połowie radzionkowianie skutecznie utrzymywali już rywali z dala od swojej bramki. W 57 minucie na linii pola karnego sfaulowany został Mateusz Mak, a z rzutu wolnego do siatki płaskim strzałem tuż przy słupku trafił Kamil Szymura.
Dwie minuty potem było już 3:2. Po koronkowej akcji i podaniu Vladimíra Baláta sytuację oko w oko z bramkarzem celnym strzałem zakończył Mateusz Mak.
Ten sam zawodników mógł podwyższyć wynik, ale spudłował z najbliższej odległości. W ostatniej minucie Piotr Giel minął już bramkarza, ale uderzając do pustej bramki, trafił tylko w słupek. Wcześniej próby Przybeckiego i Mateusza Cielucha mijały celu.

Sparing, Chorzów, 19 lutego 2011, godz: 14:00
RUCH RADZIONKÓW – LZS PIOTRÓWKA 3:2 (1:2)

1:2 – samobójcza ’43
2:2 – Szymura ’57
3:2 – Mateusz Mak ’59

Ruch Radzionków: Suchański – Trzcionka (68′ Mróz), Rzepka (68′ Kaciczak), Szymura (71′ Michał Mak), Kowalski (46′ Łopuch) – Beliančin, Leszczak (46′ Mateusz Mak), Balát – Przybecki, Świątek (46′ Piotr Giel), Jarka (68′ Cieluch). Trener: Skowronek.