Super Setka RR na zrzutka.pl!

Dzięki akcji SUPER SETKA każdy Kibic i Sympatyk „Cidrów” może włączyć się w zbieranie funduszy przeznaczonych na organizację obchodów i funkcjonowanie Ruchu Radzionków w roku jego jubileuszu!

Wierzymy, że jubileusz ten zapadnie nam wszystkim w pamięci z wielu powodów.

Po pierwsze: Wchodzimy do elitarnego grona klubów sportowych, które doczekały tak zacnego jubileuszu!

Po drugie: Podczas imprezy urodzinowej zaplanowanej na dzień 18 sierpnia br. przez chwilę poczujemy się tak jakbyśmy się przenieśli w czasie o blisko 100 lat!

Po trzecie: Będziemy się cieszyć, że nasz ukochany Klub, jak okręt na morzu walczący
z ogromnymi falami nigdy nie dał się zatopić! W swoim 100-leciu Ruch Radzionków dopadło wiele zawirowań historycznych jak i ekonomicznych, jednak zawsze stawał  z kolan i dumnie reprezentował Radzionków i Górny Śląsk w Polsce.

Zdobył szacunek wielu kibiców w kraju i zagranicą gdy walczył jak Dawid z Goliatem  z gigantami Polskiej Piłki. Mało, który klub może się pochwalić faktem, że nigdy nie przegrał z Cidrami.

Dzisiaj również Wy – Sympatycy Piłki Nożnej w Polsce bez względu na miejsce zamieszkania możecie dorzucić się do prezentu, na który Ruch Radzionków z pewnością zasługuje.

Wspólnymi siłami zbierzmy jak największą kwotę, dzięki czemu uda się zorganizować wspaniałe, jubileuszowe obchody i zebrać środki na codzienne życie 100 latka, o którego kondycję musimy cały czas dbać!

Bardzo prosimy o wpłaty zaczynające się od kwoty 20 zł

· Każdy kto wesprze ten cel, co najmniej kwotą 50 zł otrzyma możliwość umieszczenia swojego imienia i nazwiska w wyjątkowej publikacji albumie poświęconym 100leciu Ruchu Radzionków. Planowany czas publikacji to październik tego roku.

· Każdy kto wpłaci co najmniej kwotę 500 zł otrzyma klubową koszulkę retro stylizowaną na lata 30 ubiegłego wieku.