Trenerski dwugłos po meczu Ruch – Warta

Artur Płatek, trener Warty Poznań:
W szatni w przerwie meczu powiedziałem zawodnikom, że to spotkanie jest takim, w którym kto strzeli pierwszą bramkę wygrywa. Pierwsza połowa była, jaka była w wykonaniu obu zespołów, co wszyscy widzieli. Druga połowa to już śmielsze ataki z naszej strony, kilka strzałów, aczkolwiek nic takiego, co mogłoby nastraszyć bramkarza Radzionkowa. Stały fragment gry dla Ruchu i 1:0, gol otwierający po błędzie i musieliśmy się otworzyć, śmielej zagrać. Jedna, druga, trzecia kontra Ruchu i bramka w doliczonym czasie gry – tak mogę podsumować to spotkanie.