Okręgowa Liga Juniorów:
Grunwald Halemba – Ruch 2:3 (0:1)
Bramki: Bula 2, Niemczyk
Ruch: Szewczuk, Lamla,Stolarczyk, Bayer, Urbanowicz, Wilczok, Niewolik, Strzelczyk (Miodek 70′), Puchała, Bula, Niemczyk. Trener: Osadnik.

W całym meczu to nasz zespół był stroną dominującą, utrzymującą się zdecydowanie dłużej niż przeciwnik przy piłce, tworzącą więcej sytuacji bramkowych. Szczególnie bardzo dobra była pierwsza połowa spotkania, gdzie gra była bardziej płynna i ta cześć meczu była wyraźnie pod naszą kontrolą i pod nasze dyktando. Niestety w drugiej części meczu za dużo było niedokładności i brakowało koncentracji. Dwa razy nie potrafiliśmy utrzymać dwubramkowej przewagi. Zwycięstwo cieszy, lecz dalej trzeba ciężko pracować nad sobą – powiedział po meczu trener Radosław Osadnik.

Regionalna Liga Juniorów:
Ruch – Piast Gliwice 1:4 (1:2)
Bramka: Dolibóg
Ruch: Matysek, Wrodarczyk, Dolibóg, Kuziora, Popławski, Dawidowicz, Gacek, Kazimierek (60′ Spałek), Opara (35′ Malorny), Skutnik, Górnik. Trener: Szyguła.

Mecz dla naszych zawodników rozpoczął się bardzo korzystni, bowiem po kwadransie gry prowadziliśmy 1:0 po bramkce Mateusza Dolibóga. Z biegiem czasu inicjatywę na boisku przejął jednak Piast Gliwice strzelając kolejno dwie bramk,i tym samym to goście schodzili na przerwę z prowadzeniem. Na początku drugiej połowy okazje do strzelenia gola wyrównującego zmarnowali Sutnik i Malorny. A w dalszej części spotkania niestety jakby zapomnieliśmy o realizacji zadań taktycznych, co przełożyło się na utratę kolejnych goli. Przed kolejną straconą bramkowąuratował nasz zespół Paweł Matysek broniąc rzut karny. Mecz zakończył się zatem wyraźnym zwycięstwem Piasta – podsumował spotkanie trener Krystian Szyguła.