Akademia i wystawa z okazji 95-lecia Klubu odwołane

Niedawna, plenerowa impreza zorganizowana 31 sierpnia 2014 roku jako festyn rodzinny z okazji 95-lecia założenia Ruchu Radzionków przerosła nasze najszczersze oczekiwania. W tym dniu, jak to jest w przyjętym zwyczaju nikogo specjalnie na urodziny zapraszać nie trzeba było. Wiele osobistości odwiedziło stadion Ruchu, zaś Ci, którzy w tym dniu z ważnych powodów osobistych nie mogli z nami świętować, wysłali okolicznościowe telegramy. Dlatego też uznaliśmy, że impreza ta w dużym stopniu zaspokoiła oficjalną część obchodów, w związku z czym podjęliśmy decyzję, że planowana na grudzień jubileuszowa akademia w Centrum Kultury Karolinka nie odbędzie się.

Akademię  i okolicznościową wystawę z pewnością zorganizujemy na 100-lecie Ruchu Radzionków. Teraz przed nami stoją wyzwania i ciężka praca konieczna do wykonania, by już za pięć lat móc hucznie świętować sportowy i organizacyjny sukces Ciderlandu.

W zgodzie z hasłem: nie pytaj co Ruch zrobił dla Ciebie, zapytaj co możesz zrobić dla Ruchu, wspólnie przywróćmy ukochanemu Klubowi dawny blask!

Zarząd KS „Ruch” Radzionków