Dziękujemy za pamięć o 95 rocznicy powstania naszego Klubu!

Miło nam poinformować, że do Klubu dotarły życzenia skierowane od najbardziej utytułowanego sportowca Ruchu Radzionków, medalisty olimpijskiego i mistrzostw świata, Lucjana Lisa.
Z okazji 95 rocznicy urodzin mojego ukochanego klubu – Ruchu Radzionków – składam serdeczne życzenia, dużo wytrwałości i cierpliwości w ciężkich czasach, jak i bardzo dużo sukcesów, medali na Mistrzostwach Świata oraz wielu medalistów olimpijskich, wytrwałych, wiernych i prawdziwych kibiców – życzy z całego serca Lucjan Lis.

Z kolei jubileuszowy tort to prezent od byłego Prezesa GKS Ruch Radzionków, Pawła Bomby.

Także robiący furorę w barwach aktualnego lidera Ekstrklasy, bracia Mateusz i Michał Mak nie zapomnieli o Klubie, z którego wybili się na szerokie piłkarskie wody.

Serdeczne podziękowania za pamięć w tym wyjątkowym dniu składa Prezes Ruchu Radzionków Marcin Wąsiak:
Dziękuję wszystkim za pamięć i za życzenia. To dla nas bardzo miłe i ważne. Postaramy się odwdzięczyć dobrą grą i jak najlepszą promocją Klubu. Jesteśmy dumni z tego, że już od 95 lat jesteśmy na piłkarskiej mapie Polski. Liczymy na to, że nie zapomnicie o Ruchu w kolejnych latach i setne urodziny będziemy mogli obchodzić jeszcze huczniej.