Emocje w sparingu z Piastem II

Ruch Radzionków po emocjonującym spotkaniu zremisował z rezerwą Piasta Gliwice. Spotkanie dwóch IV-ligowców zakończyło się wynikiem 3:3.

Pod bramkami obu zespołów nie brakowało okazji do zdobycia goli. Pierwsi do siatki rywala trafili radzionkowianie. Podanie Andrzeja Piecucha wykorzystał Bartosz Nawrocki. Gliwiczanie odpowiedzieli po dwóch minutach za sprawą trafienia Piotra Spende, który wykorzystał serię błędów defensywy miejscowych. Przed przerwą po rzucie rożnym prowadzenie dla miejscowych odzyskał Szymon Turczyn.

Tuż po wznowieniu gry po zmianie stron po dobrym podaniu Adama Barana piłkę nad bramkarzem rywala do siatki posłał Michał Szromek. W końcówce rezerwy ekstraklasowicza zdołały jednak odrobić dwubramkową stratę – dwa trafienia dla Piasta zanotował Nikola Stojilinković.

Ruch Radzionków – Piast II Gliwice 3:3 (2:1)
1:0 – Bartosz Nawrocki 9′
1:1 – Piotr Spende 11′
2:1 – Szymon Turczyn 41′
3:1 – Michał Szromek 47′
3:2 – Nikola Stojilinković 68′
3:3 – Nikola Stojilinković 74′

Ruch: Szukała (46′ Strzelczyk) – Trzcionka, Turczyn, Otwinowkski (46′ Siwy, 55′ Otwinowski), Ćwielong – Piecuch, Gwiaździński, Kuliński, Baran – Nawrocki (44′ Pietryga), Szromek (65′ Nawrocki).