Farkas, Kaciczak i Rzepka odchodzą z Ruchu

26-letni Tomasz Rzepka przy Narutowicza spędził ostatnie trzy lata trafiając do Ruchu z Walki Zabrze. W tym czasie rozegrał 60 spotkań ligowych i pucharowych w których zdobył trzy bramki. Wraz z zespołem cieszył się z kolejnych awansów najpierw do II, później do I ligi. W trakcie gry dla „Cidrów” odniósł też groźną kontuzję, która wyeliminowała go z gry na niemal rok. Po powrocie na boisko wywalczył sobie pewne miejsce w składzie „żółto-czarnych”, występując głównie w środku obrony bądź z jej prawej strony.

Zobacz pełny profil Tomasza Rzepki na naszej stronie

Niespełna 22-letni Damian Kaciczak do Radzionkowa trafił przed sezonem 2009/2010. Młody defensor przebojem wdarł się do wyjściowej jedenastki „Cidrów”, ale w trakcie przygotowań do rundy wiosennej swojego pierwszego sezonu w Ruchu nabawił się kontuzji kolana. W efekcie przez rok nie mógł grać w piłkę. W międzyczasie radzionkowianie awansowali na zaplecze Ekstraklasy. „Kaczi” na boiska wrócił u progu minionej wiosny i bez problemów sprostał I-ligowym wymaganiom stając się wyróźniającym graczem zespołu. W sumie w ciągu dwóch sezonów zagrał w żółto-czarnych barwach 28 razy (w tym raz w Pucharze Polski). Występował głównie na pozycji lewego obrońcy.

Zobacz pełny profl Damiana Kaciczaka na naszej stronie

26-letni i Słowak Michal Farkas do Radzionkowa trafił z czeskiego FK Jablonec przed rundą wiosenną sezonu 2009/2010. Szybko zdobył uznanie trenerów i kibiców „Cidrów”, co pozwoliło mu rozegrać 13 meczów na drugoligowym szczeblu. Jego dobrze zapowiadającą się karierę przy Narutowicza przerwała fatalna kontuzja odniesiona w końcówce przygotowań do minionego sezonu. Skomplikowane leczenie kolana nie pozwoliło „Ferkiemu” wybiec na boisko przez cały sezon.

Zobacz pełny profil Michala Farkasa na naszej stronie

Całej trójce dziękujemy za zaangażowanie w grę w barwach Ruchu, jednocześnie trzymając kciuki i życząc powodzenia w dalszej piłkarskiej karierze!