Ruch – Silesia Miechowice 1:2 (0:2)
Bramka: Góra.
Ruch: Dumin (60′ Nowakowski) – Wyrwa (60′ Zdunek, 79′ Pischka), Rzeczkowski, Łątka, Woźnicki (60′ Michalski), Hanzel (73′ Groner), Banaś, Jagoda, Zielonka (40′ Gawronowski), Bobiński, Krawczyk (40′ Góra). Trener: Pyka.
Żółta kartka: Wyrwa.

Niestety, po zaciętym meczu przegrywamy w ligowym debiucie 1:2 z Silesią Miechowice. Mecz nie stał na najwyższym poziomie, było w nim bardzo dużo walki, a mało gry. Niestety dziecinne błędy w defensywie spowodowały, że w pierwszej połowie Andrzej Dumin dwa razy wyciągał piłkę z siatki. W ofensywie również nie rozpieszczaliśmy, w przeciągu całego meczu strzałów na bramkę gości można było policzyć na palcach jednej ręki. Mecz jednak mógł się zakończyć remisem, ale w 52 minucie gry Patrycjusz Łątka przestrzelił rzut karny. Bramkę dla naszego zespołu zdobył w 60 minucie Mateusz Góra, po szybkim ataku i dograniu do pustej bramki Adriana Bonińskiego. Żółtą kartką w 39 minucie za niesportowe zachowanie został ukarany Wojciech Wyrwa – podsumował mecz trener Łukasz Pyka.