Okręgowa Liga Juniorów:
Ruch – Stadion Śląski Chorzów 2:1
Bramki:  Sysiak  70′ 90′.
Ruch: Staś – Lamla, Stolarczyk, Dolibóg , Popławski, Cichocki (71′ Wrodarczyk), Hoinkis , Kuziora (46′ Kazimierek), Kosz (46′ Hypki), Ibrom, Sysiak. Trener: Okoń.

Podejmowaliśmy w tym meczu lidera naszych rozgrywek, jednak po dobrym spotkaniu obydwóch zespołów, to my wyszliśmy zwycięsko z tej batalii pokonując zespół Stadionu Śląskiego. Gra w obu połowach była twarda i szybka. Lekko przeważali przeciwnicy, którzy objęli prowadzenie w pierwszej połowie. Nas to jednak nie załamało, i szukaliśmy swoich okazji. Najlepszą zmarnował  Sysiak i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową stratą. W szatni powiedzieliśmy sobie, że musimy zagrac odważniej  w ofensywie i dobrze bronić w defensywie. Na drugą połowę drużyna wyszła zdeterminowana i  chcąca odrobić stratę bramkową, czego udało się dokonać w 70 minucie po błędzie obrońców przeciwnika i podaniu Cichockiego do Sysiaka, który trafił do bramki. Od tego momentu mój zespół uwierzył w zwycięstwo i zaczął coraz groźniej atakować, co przyniosło oczekiwany efekt w 90 minucie, gdy po rzucie rożnym Sysiak ładnym uderzeniem zdobył bramkę na 2:1. Uważam, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo, Chłopcy dali z siebie wszystko co mieli najlepszego i zostawili dużo zdrowia i zaangażowania. Dziękuje im za postawę w tym meczu  i za podjęcie walki o każdy skrawek boiska – powiedział po spotkaniu trener Dariusz Okoń.