Jutro mecz z Gwarkiem Ornontowice

Gwarek Ornontowice, który rozegrał pięć meczów, z ośmiom punktami plasuje się na wysokiej piątej pozycji. Wysokiej, bo w poprzednim sezonie było to zespół dolnych rejonów tabeli. Z dwóch wyjazdów przywiozła cztery punkty, remisując w Częstochowie z Rakowem II i wygrywając w Będzinie z Sarmacją. Podobnie jak Ruch wlaczy na trzech frontach, w Pucharze Stulatków meldując się w ćwierćfinale po wyjazdowej wygranej z Naprzodem Lipiny.

W poprzednim sezonie w jedynym rozegranym meczu „Cidry” przegrały w Ornontowicach 1:3. Dwa lata wcześniej oba mecze w sezonie kończyły się wygranymi Ruchu – 3:1 na wyjeździe, i 3:2 przy Narutowicza. Ten drugi mecz, jedyny domowy z Gwarkiem, miał bardzo dramatyczny przebieg – goście prowadzili 2:0, a Ruch trzy bramki strzelił w samej końcowce gry.

Przypominamy, że wstęp na mecz przysługuje tylko posiadaczom karnetów, a wszyscy są zobowiązani do przestrzegania wytycznych sanitarnych – zakrywania ust i nosa wszędzie poza miejscem siedzącym, dezynfekcję rąk przy wejściu oraz zajmowanie co drugiego krzesełka naprzemiennie w rzędach.

Sponsorem meczu Ruchu z Gwarkiem Ornontowice jest firma:

Minimum 4 znaki