Jutro mecz z Przyszłością Ciochowice

Faktem jest jednak też, że w zespole popularnych „Ciochów” w pierwszych dwóch meczach nowego sezonu zagrało zaledwie czterech piłkarz, którzy 12 maja tego roku świętowali wygraną nad Ruchem, choć wszyscy oni we wspomnianym meczu siedzieli na ławce rezerwowych, na boisku się nie pojawiając. Obie przegrane w obecnym sezonie, w tym w drugiej kolejce aż 0:7 z RKS Grodziec, Przyszłość notowała na własnym boisku, które przez dużą część poprzedniego sezonu uchodziło przecież za twierdzę nie do zdobycia. Choć nie fair byłoby skazywać już teraz naszego rywala na walkę tylko o utrzymanie, to stwierdzić śmiało można, że do dobrych wyników z poprzedniego sezonu ta drużyna raczej nie nawiąże. A już bezsprzecznie faworytem sobotniego meczu będzie zespół Ruchu Radzionków.

Trener Damian Galeja przed starciem z Przyszłością ma do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. Pod uwagę w wyborze składu nie będzie mógł być brany tylko Adam Giesa, którego po czerwonej kartce w meczu z Unią, czekają dwa spotkania zawieszenia.

Początek meczu trzeciej kolejki pierwszej grupy śląskiej czwartej ligi pomiędzy Ruchem Radzionków a Przyszłością Ciochowice w sobotę 22 sierpnia o godzinie 17:00. Spotkanie to poprowadzi sędzia Damian Rokosz z Katowic.