Kapitan zostaje na pokładzie. Nowy kontrakt Gwiaździńskiego

Sezon jeszcze trwa, ale w Ruchu Radzionków już myślą o kolejnych rozgrywkach. Nowy kontrakt z klubem podpisał kapitan “Żółto-Czarnych”, Bartłomiej Gwiaździński.

– Cieszę się że w przyszłym sezonie dalej będę zawodnikiem “Cidrów”. To dla mnie zaszczyt, że mogę być częścią tak zasłużonego klubu. Czuję się w Radzionkowie bardzo dobrze, dlatego przedłużyłem swoją umowę. Trener Marcin Trzcionka w dalszym ciągu widzi we mnie osobę, która może pomóc drużynie i będę robił co w mojej mocy, aby zespół osiągał jak najlepsze wyniki – mówi doświadczony pomocnik Ruchu.

– Czynników które wpłynęły na moją decyzję było kilka. Do tych najważniejszych zaliczyłbym z pewnością osobę trenera Marcina Trzcionki, atmosferę panującą w drużynie i kibiców, którzy zawsze wspierają nas swoim dopingiem – podkreśla kapitan “Żółto-Czarnych”.

Gwiaździński trafił do Radzionkowa u progu sezonu 2020/21. Od początku stał się ważną częścią drużyny na boisku i w szatni, a odkąd piłkarską karierę zakończył Marcin Trzcionka, jest pierwszym kapitanem ekipy Ruchu. Dotychczas w barwach “Cidrów” rozegrał 127 spotkań, w których zdobył 3 gole i zanotował 7 asyst. Nadchodzące rozgrywki będą 5 sezonem 35-latka w barwach Ruchu.