Milenium Wojkowice – Ruch Radzionów (zapowiedź)

Pomimo niskiego miejsca naszego rywala i faktu, że drużyna z Wojkowic już raczej nie gra o nic bo nie mają już szans na utrzymanie się w lidze to nie należy go lekceważyć chociażby z tego powodu iż wygrali oni z GKS-em Tychy 0-1. Na wiosnę po rozegraniu 8 meczy Wojkowice zdobyły jedynie 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki), z kolei my po 8 meczach jesteśmy z dorobkiem 16 punktów. Mówiąc szczerze, jeśli nasi piłkarze zagrają równie dobrze jak w ostatnich meczach to możemy być pewni zwycięstwa, jednak muszą być w 100% skupieni i przygotowani na ten mecz.
Przenieśmy się chwilowo do naszego największego rywala w tej lidze – GKS-u Tychy. Jutro rozegrają oni wyjazdowy mecz z MKS Myszków, który na pewno będzie grać na całego, ponieważ jeśli jutro nie wygrają meczu to stracą praktycznie szanse na utrzymanie się w lidze. Tak więc jeśli Myszków urwie punkty Tychom i o ile my wygramy nasze spotkanie to w najlepszym wypadku nasza przewaga może wzrosnąć aż do 6 punktów!
Nasi piłkarze nie powinni jednak zajmować się statystykami, ale wyjść jutro w pełni skoncentrowani na boisko i zrobić wszystko by wywieźć z Wojkowic komplet punktów, a jak ułoży się w innych meczach to już musi zejść na drugi plan – najważniejsze wykonać swoje zadanie jakim jest jutrzejszy mecz w Wojkowicach.