Miłosz Przybecki piłkarzem Polonii Warszawa

Przybecki pozytywnie przeszedł testy medyczne w Warszawie i już dziś trenował pod okiem trenera „Czarnych Koszul”, Jacka Zielińskiego.

Miłosz Przybecki trafił do Ruchu przed rundą wiosenną sezonu 2009-2010. Za;edwie 19-letni wtedy skrzydłowy świetnie prezentował się na treningach czego efektem była szansa jaką dostał od trenera Rafała Góraka w meczu z GKS-em w Tychach. Od tego czasu zawodnik stawiał coraz pewniejsze kroki w dorosłej piłce, wraz z drużyną świętując awans na zaplecze Ekstraklasy.

Sportowy awans i coraz wyżej zawieszona poprzeczka nie sprawiły problemu szybkiemu zawodnikowi. I-ligowy sezon rozpoczął jako gracz podstawowego składu i jako taki rozegrał niemal cały miniony sezon. Dobrą postawę Przybeckiego dostrzegł trener kadry Polski U-20 Stefan Majewski, powołując go na mecze swojej drużyny. W tym doborowym towarzystwie „Miły” również zdał egzamin, stając się pewniakiem w talii „Doktora”.

Łącznie w barwach Ruchu rozegrał 33 mecze strzelając w nich pięć goli.

Zobacz pełny profil Miłosza Przybeckiego na naszej stronie

Miłoszowi serdecznie gratulujemy sportowego awansu i życzymy powodzenia w podejmowaniu nowych wyzwań. Dziękujac za dotychczasową grę w Ruchu trzymamy kciuki za jego dalszy rozwój obiecującej jak dotąd piłkarskiej kariery!