MKS Myszków – Ruch 0:1

W meczu drugiej kolejki pierwszej grupy śląskiej czwartej ligi Ruch Radzionków wygrał 1:0 na wyjeździe z MKS Myszków. W 8 minucie po podaniu od Kamila Kopcia do siatki trafił z bliskiej odległości Andrzej Piecuch. Choć gospodarze rzucili się do odrabiania strat to prowadzenie “Cidrów” utrzymało się do końca meczu. Najbliżej wyrównania Myszków był w 89 minucie, jednak podyktowany po faulu Szymona Turczyna rzut karny obronił Rafał Strzelczyk.

2 kolejka IV ligi śląskiej (grupa I), 21 sierpnia 2021, godz. 17:00
MKS Myszków – Ruch 0:1 (0:1)
0:1 – Piecuch 8.
Myszków: Kucharski – Podolski, Gieroń, P. Mazurek, Czapla, Marek, Mączka, Marchewka, M. Mazurek, Matyja (71. Przygodzki), Małolepszy. Trener: Domagała.
Ruch: Strzelczyk – Trzcionka, Otwinowski, Harmata, Ćwielong, Gwiaździński, Turczyn (90. Pietryga), Kuliński, Kopeć (59. Nawrocki), Piecuch (59. Baran), Wojsyk (70. Zalewski). Trener: Dziewulski.
Sędzia: Cieślok (Ruda Śląska).
Żółte kartki: Czapla 82, 85., Gieroń 90 – Turczyn 87., Nawrocki 90.
Czerwona kartka: Czapla 85. (za dwie żółte).