Młodzież radzi sobie znakomicie

Świetnie w III Lidze Śląskiej Juniorów Młodzych radzą sobie zawodnicy roczników 1999/2000 Klubu Sportwego Ruch Radzionków. Młode „Cidry” na inaugurację rozgrywek zremisowały u siebie 1:1 z Concordią Knurów, ale już w drugim swoim meczu sprawili dużą niespodziankę, wygrywając na wyjeździe z Piastem Gliwice 3:0.

Zespół trampkarzy Uczniowskiego Klubu Sportowego z rocznika 2003, który z pierwszego miejsca awansował do II Ligi Wojewódzkiej świetnie rozpoczął nowe rozgrywki, gdzie rywalizuje z bardzo silnymi ekipami z całego Śląska, w czterech spotkaniach groamdząc aż dziesięć punktów, co daje naszej drużynie drugie miejsce w tabeli.
AS Lubliniec – Ruch 0:4
Ruch – Piast Gliwice 2:2
Promotor Zabrze – Ruch 0:1
Ruch Chorzów – Ruch 0:1

Zawodnicy z rocznika 2004, którzy rozpoczęli zmagania w I Lidze Wojewódzkiej także mają sporo powodów do radości. Nasz zespół, który występuje w gronie sześciu najlepszych zespołów województwa śląskiego na inaugurację rozgrywek pokonał Unię Racibórz 4:1. W drugim swoim spotkaniu w Częstochowie z faworytem całych rozgrywek, Rakowem, nasi wygrali 2:0 i po dwóch kolejkach prowadzą w tabeli z kompletem punktów.