Nie wierzyć podpowiadaczom, czyli przed meczem z Rakowem Częstochowa

Ale to może brzmieć banalnie.
Jednak na pewno uznanie na rywalach mogą również sprawiać, poniekąd zaskakujące, wyniki tego zespołu.  Jedyna stracona bramka przyniosła porażkę na inaugurację wiosny, od tego czasu częstochowianie pozostają jednak niepokonani i zachowują czyste konto. Dlatego i w Radzionkowie, choć zdecydowanym faworytem tego meczu będzie Ruch, na pewno postawią gospodarzom wysokie warunki.
To wszystko, oraz zapowiadany przyjazd licznej grupy sympatyków gości, chcących wspierać swoją drużynę w konfrontacji ze zdecydowanym liderem ligi, sprawia, że kibice Ruchu Radzionków odważają się nazywać ten pojedynek nawet „kolejnym najważniejszym meczem sezonu”. A przecież nie mówiono by tak o potyczce, w której radzionkowianie mięliby łatwo zagarnąć komplet punktów.

W sobotę 1 maja o godzinie 17:00, kiedy rozpocznie się spotkanie Ruchu Radzionków z Rakowem Częstochowa warto więc być na stadionie w Bytomiu-Stroszku. A bilety na to spotkanie nabywać wciąż można w przedsprzedaży. Do kupienia wciąż są również karnety, obecnie w cenie 55 złotych.
My zachęcamy również do udziału w przedmeczowej akcji „Powieś plakat”.

Sponsorem meczu Ruch Radzionków – Raków Częstochowa będzie: