Plan obchodów 95-lecia Klubu

Ramowy plan obchodów 95-lecia Klubu Sportowego Ruch Radzionków:

W niedziela 10.08.2014r. w kościele Parafii Św. Wojciecha w Radzionkowie odbyła się Msza Święta w intecji Do Bożej Opatrzności z okazji dziewięćdziesiątej piątej rocznicy powstania Klubu Sportowego Ruchu Radzionków, byłych i obecnych zawodników, trenerów, pracowników, działaczy, kibiców, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i sukcesy sportowe.Niedziela 31.08.2014r. – Stadion Ruchu Radzionków w Bytomu-Stroszku.

Imprezę o godzinie 15.00 rozpocznie mecz oldbojów, w którym swój udział zaanonsowały legendy Ruchu z rozgrywek Ekstraklasy. Przeciwnikiem Ruchu Radzionków będzie Reprezentacja Śląska.

O godzinie 17.00 zapraszamy na mecz o mistrzostwo IV ligi, w którym Ruch Radzionków zmierzy się z drużyną LKS Poraj.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie Piknik Rodzinny, z mnóstwem konkursów i atrakcji dla dzieci.

W przerwie meczu ligowego odbędzie się mecz drużyn młodzieżowych Uczniowskiego Klubu Sportowego działającego przy Ruchu Radzionków.

O godzinie 18.50 zapraszamy na koncert muzyki rozrywkowej zespołu Silesian Brass Quartet.

O godzinie 20.15
z boiska zostanie wypuszczonych dziewięćdziesiąt pięć żółtych lampionów.

 

W ramach obchodów Jubileuszu Klubu 1 grudnia 2014 r. w Centrum Kultury Karolinka odbędą się oficjalne obchody istnienia Klubu, a w ramach nich oficjalna gala oraz wystawa prezentująca 95-lat istnienia Klubu, jego sukcesy i osiągnięcia. Wystawa prezentować będzie historyczne pamiątki oraz zdjęcia z najważniejszych chwil Klubu Sportowego Ruch Radzionków.


Sponsorzy obchodów: PEC Bytom, Tanquid Polska Sp. z o.o., Ekopol Górnośląski Holding S.A., Praktiker Bytom, Developer i Recykling, Dar-Pol-Stal.

Patroni medialni: TVP Katowice, TG Stacja, Sfera TV, Radio Piekary, RR-TV, SportSlaski.pl, Ciderland, Dziennik Zachodni, Tygodnik Gwarek, Życie Bytomskie, Głos Radzionkowski.