Po dobrej grze juniorzy przegrywają z Odrą Wodzisław Śląski

Okręgowa Liga Juniorów:
Ruch – Odra Wodzisław Śląski 2:3
bramki: Popławski 50′, Krawczyk 62′.
Ruch: Staś – Guttmann, Dolibóg, Kazimierek, Popławski, Zielonka, Malorny, Puchała, Kuziora, Kosz, Krawczyk. Trener: Okoń.

W bieżącej kolejce drużyna Ruchu Radzionków podejmowała Odrę Wodzisław Śląski, której ulegał 2:3 po naprawdę ciekawym meczu. Do przerwy więcej z gry miała drużyna Odry i to ona prowadziła już w 3 minucie, my zaś próbowaliśmy atakować, jednak na przerwę schodziliśmy z wynikiem niekorzystnym. Drugą połowę rozpoczęliśmy z animuszem i szybko zdobyliśmy bramkę wyrównującą, co sprawiło, że chłopcy uwierzyli, że można ten mecz przechylić na naszą korzyść i zaatakowali, co – jak się okazało – przyniosło nam druga bramkę, która dała nam prowadzenie. Ale gdy zaczęliśmy lepiej grać znowu przydarzyły się nam błędy indywidualne, jakich wciąż nie potrafimy wyeliminować, a po jakich tracimy bramki. Szkoda, że nie potrafiliśmy utrzymać korzystnego wyniku w tym meczu bo na pewno należały nam się punkty, o które tak ciężko walczyliśmy – podsumował spotkanie trener Dariusz Okoń.