Po prezentacji..

Poprzednie takie spotkanie odbyło się przed rundą wiosenną poprzedniego sezonu i wtedy to była taka pierwsza prezentacja.
Tym razem na spotkanie przybyli wszyscy zawodnicy, których już kibice znali z poprzednich sezonów, ale także nowi zawodnicy (Dariusz Ficulak, Aleksander Mużyłowski i Tomasz Stranc), którzy mieli okazję się przedstawić i coś o sobie powiedzieć. Oprócz zawodników na spotkanie wstawili się także trenerzy, prezes klubu oraz członek zarządu, a zarazem główny sponsor Ruchu – Tomasz Baran.
Trenerzy omówili kadrę którą będą dysponowali w nadchodzącym sezonie oraz transfery, które zostały dokonane. Dowiedzieliśmy się także jakie są stawiane sportowe cele na najbliższy czas przed zawodnikami.
Kibice, którzy przybyli na prezentację mogli usłyszeć od prezesa, że sprawa finansowa w klubie idzie ku poprawie, a atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Ponadto wszyscy byli zgodni w jednym – ten sezon musi być walką o awans!
Później była pora na zadawanie pytań do wybranych osób.
Na koniec zaprezentowany został film przygotowany przez jednego z naszych kibiców, który przedstawiał jak wyglądał sezon 06/07 od strony kibicowskiej.
Była jeszcze niespodzianka w formie licytacji trzech koszulek z autografami zawodników i trenerów. Gratulujemy szczęśliwym nabywcom.
Na spotkanie przyszło ok. 60 sympatyków Ruchu, którym bardzo dziękujemy za obecność.