Podsumowanie grup młodzieżowych: trampkarze 2003

Trener Przemysław Wiszniewski:
Nasza drużyna jedenastolatków grająca w pierwszej lidze trampkarzy rocznika 2003 zajęła piąte miejsce, odnosząc trzy zwycięstwa, jeden remis i cztery porażki. Jest to niestety zdecydowanie gorszy bilans niż w poprzednim sezonie, ale nie ma co się martwić, biorąc pod uwagę, że w tej drużynie trzon to oczywiście kilku chłopaków rocznika 2003, ale zdecydowana większość to chłopaki o rok lub dwa lata młodsi. W związku z tym uważam, za  to tym bardziej należy chłopaków pochwalić bo w każdym meczu pokazywali wielkie zaangażowanie i wolę walki, Zajmując piątą lokatę w rozgrywkach pierwszej ligi zapewnili sobie awans do śląskiej ligi trampkarzy rocznika 2003. W sierpniu jedziemy na obóz do Brzegu Dolnego, więc mam nadzieję, że dobrze się przygotujemy do nowego bardzo ciężkiego sezonu.

Wyniki drużyny:
Ruch – Piast Ożarowice 4:5
Polonia Bytom – Ruch 11:7
Ruch – ŁKS Łagiewniki 11:3
Andaluzja Piekary Śląskie – Ruch 5:0
Ruch – Tarnowiczanka Stare Tarnowice 4:2
Trójka Tarnowskie Góry – Ruch 6:2

Kadra drużyny:
Blatoń Adrian, Matejczyk Tobiasz, Golus Sebastian, Szopa Bartosz, Szulc Kacper, Tobolik Aleksander, Banek Jakub, Kwaśniewski Paweł, Dudziński Damian, Rybak Szymon, Ficulak Maksymilian, Wrodarczyk Kamil, Szeremeta Miłosz, Kisiel Marcel, Musiałek Mariusz, Szymański Jakub, Ficulak Oskar, Waniek Mikołaj, Gońda Dominik, Jarka Patryk.

Drużyna UKS Ruch Radzionków tego rocznika odnosiła także sukcesy na silnie obsadzonych turniejach w Zabrzu (drugie miejsce po porażce w rzutach karnych w finale z KS Świerklany) i w składzie z zawodnikami z rocznika 2004 w Kłobucku (w meczu finałowym pokonała gospodarzy).