Podziękowania!

Pragniemy podziękować kibicom za niesamowite wsparcie, doping i wiarę do końca. Stworzyliście fantastyczną atmosferę ostatnich dni stadionu przy Narutowicza 11. Ten awans jest dla Was!

Pragniemy podziękować Gminie Radzionków, bo bez Jej pomocy obecne funkcjonowanie klubu i wywalczenie awansu nie byłoby możliwe. Dlatego ten awans dedykujemy Miastu Radzionków, które to staramy się reprezentować jak tylko najlepiej potrafimy, już od 99 lat!

Pragniemy podziękować wszystkim sponsorom, którzy w przeróżny sposób wspierali i pomagali Ruchowi Radzionków. Nie jesteśmy wstanie wszystkich Was wymienić. To dla nas wspaniała sprawa, że Jesteście z nami i że możemy na Was liczyć. Ten awans jest również dla Was!

Pragniemy również podziękować wszystkim naszym rywalom, z którymi przyszło nam się mierzyć. To była prawdziwa przyjemność móc z Wami rywalizować. Życzymy Wam powodzenia w przyszłym sezonie i oby było Wam dane przeżywać tak cudowne chwile, jak my przeżyliśmy w ten środowy wieczór.

Pragniemy podziękować naszemu barażowemu rywalowi – Polonii Bytom. To był zaszczyt, że mogliśmy się z Wami zmierzyć w tak wspaniałym dwumeczu. Uważamy, że były to dwa wspaniałe widowiska zorganizowane w profesjonalny sposób. Wygrany jednak mógł być tylko jeden. Znamy to uczucie, bo towarzyszyło nam w przeszłości dwukrotnie. Walczcie o zmianę tego niesprawiedliwego regulaminu, który od lat odbiera radość sportowej rywalizacji! Głowy do góry i powodzenia w następnym sezonie.

WSPIERAJCIE RUCH RADZIONKÓW W III LIDZE, BY JEGO 100-LECIE ŚWIĘTOWAĆ W GLORII SUKCESÓW SPORTOWYCH I ORGANIZACYJNYCH!!!