Okręgowa Liga Juniorów:
Unia Racibórz – Ruch 4:1
bramka: Kazimierek 56′
Ruch: Staś – Wrodarczyk, Dolibóg, Kazimierek, Popławski, Guttmann, Kuziora, Puchała, Trzeciak (46′ Hypki), Zielonka (80′ Krawczyk), Kosz (75′ Cichy). Trener: Okoń.

W pierwszej połowie zagraliśmy słabo, przegrywając ją 0:2, a bramki tracąc znowu po indywidualnych błędach naszych zawodników. Po przerwie zagraliśmy już zupełnie inaczej – z determinacją, chęcią odrobienia strat, ofensywnie. W końcu graliśmy tak jak tego oczekujemy. W efekcie zdobyliśmy bramkę kontaktową, którą strzelił Maciej Kazimierek po rzucie rożnym. Dalej próbowaliśmy odrobić straty i stworzyliśmy nawet kilka doskonałych sytuacji. Niestety jak zwykle zabrakło najważniejszego, czyli wykończenia. Jednak cały czas pachniało wyrównującą bramką.  Ale tymczasem zespół Unii przeprowadził kontrę i zdobył bramkę na 3:1. My jeszcze próbowaliśmy odrobić straty, ale znowu natknęliśmy się na szybki kontratak i mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla gospodarzy. Na pewno kolejna porażka mocno boli, ale nie ma co się załamywać i trzeba grać dalej – powiedział trener Dariusz Okoń.