Stal Zabrze – Ruch 3:2 (2:0)
2:1 – Gacek 68′
2:2 – Stolarczyk 73′
Ruch: Ciołczyk – Włodarczyk (46′ Lamla), Stolarczyk, Dolibóg, Popławski (80′ Zielonka), Pietryga, Kazimierek (70′ Kosz), Kuziora (46′ Gacek), Skutnik (62′ Hypki), Sysiak, Malorny. Trener: Okoń.

Po słabej pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:2, nie mogąc w tej części gry ani przez chwilę złapać odpowiedniego rytmu. Jednak po zmianie stron wyszedł już zupełnie inny zespół Ruchu, który zaczął dobrze grać i skutecznie dążyć do wyrównania. I kiedy w 73 minucie zdobyliśmy bramkę na 2:2, wydawało się, że ten mecz może się dla nas tylko dobrze skończyć. Sześć minut potem jednak indywidualny błąd środkowego obrońcy przyniósł rywalom gola. Dażyliśmy jeszcze do doprowadzenia chociaż do remisu, ale zabrakło czasu. Szkoda, bo zespół napracował się, przegrywając mecz na własne życzenie. Z postawy i zaangazowania zawodników, głównie po przerwie, muszę być jednak zadowolony – podsumował mecz trener Dariusz Okoń.