Pożeganie z własną publicznością. Przed meczem Ruch – Lechia Zielona Góra

Ale przez większą część sezonu zamykająca tabelę Lechia Zielona Góra radzi sobie w lidze już coraz pewniej, a jej młoda drużyna bez kompleksów podchodzi do meczów nawet z potentatami ligi. Remis w Sosnowcu i minimalna porażka w końcówce gry w Bydgoszczy, to najlepsze przykłady dla Ruchu, żeby przez pryzmat pierwszego meczu w sezonie na sobotnią potyczkę w żadnym wypadku nie patrzeć.

A o motywację podopiecznych trenera Rafała Góraka nie trzeba się martwić. Pożegnanie z własną publicznością w tym roku, to bardzo ważne wydarzenie. Także dla samych kibiców, którzy po raz ostatni będą mieli okazję dopignować swoich ulubieńców z trybun, i podziękować im za mistrzostwo pierwszej rundy. A piłkarze… bardzo chcą zrehabilitować się za niespodziewaną stratę punktów w Legnicy.

Początek meczu Ruchu Radzionków z Lechią Zielona Góra w sobotę 7 listopada o godzinie 13:00. Ceny biletów: bilet normalny – 10 zł, ulgowy (dzieci szkolne i młodzież ucząca się za okazaniem legitymacji) – 6 zł oraz kobiety i dzieci do 10 roku życia – 2 zł.

W sekretariacie klubu oraz na stoisku z gadżetami można będzie nabywać długo oczekiwaną książkę „Żółto-czarna ojczyzna. 90 lat Ruchu Radzionków”, która dla każdego kibica Ruchu powinna być lekturą obowiązkową. Jej cena to jedyne 20 złotych.