Przed derbami z Gwarkiem Tarnowskie Góry

Nie znaczy to jednak, że zabraknie jutro emocji. Od nich, jak to na derby przystało, z pewnością będzie wręcz kipieć, a piłkarze obu zespołów mają względem sobie coś do udowodnienia. Gwarek po sześciu kolejkach przewodzi całej stawce, ale w czołówce jest tak ciasno, że Ruch – klasyfikowany na razie na piątym miejscu – przy zwycięstwie doścignie tarnogórzan, i z pewnością pozwoli Sarmacji Będzin bądź Warcie Zawiercie objąć prowadzenie.

Obie drużyny są ostatnio w dobrej formie. Gwarek ma za sobą trzy kolejne wygrane bez straty bramki. Ruch, po słabym starcie, także w trzech ostatnich kolejkach sięgnął po komplet punktów, a gdyby doliczyć do tego ostatni mecz pucharowy z Silesią Miechowice, to jest to już seria czterech wygranych z rzędu ze stosunkiem bramkowym 9:0. To zwiastuje na jutro naprawdę dobry mecz.

Pozostaje nam zatem tylko zaprosić wszystkich Państwa na godzinę 16:00 na nasz stadion w Bytomiu-Stroszku. To mecz z gatunku tych, których nie można odpuścić. Spotkanie siódmej kolejki pierwszej grupy śląskiej czwartej ligi Ruchu Radzionków z Gwarkiem Tarnowskie Góry poprowadzi sędzia Rafał Rokosz z Siemianowic Śląskich.