Przed jutrzejszym półfinałem wojewódzkiego Pucharu Polski ze Stalą Bielsko-Biała

„Nie wiem jeszcze czy ten skład, jakim jutro wyjdziemy można będzie nazwać drugoligowym.” – odpowiada trener Rafał Górak – „Ale nie ukrywam, że wystawię jutro najmocniejszą jedenastkę, na jaką nas teraz stać. Zawsze zresztą staram się wystawiać do gry wszystko co mam najlepsze. I w ostatnich meczach ligowych też tak wbrew pozorom było, ale po prostu wybierałem najlepszych z tych, którzy byli w pełnym treningu, a część miała wolne, lub była oszczędzana po ciężkim sezonie. Na jutrzejszy mecz mam już całą kadrę gotową do gry.”
W meczach pucharowych nie obowiązuje przepis o młodzieżowcach.

W sobotę w ostatniej ligowej kolejce, w spotkaniu ochrzczonym mianem meczu o prestiż, wyraźnie lepsi okazali się podopieczni trener Mandli. Przed Radzionkowianami więc okazja do szybkiego rewanżu. Trener żółto-czarnych odżegnuje się jednak od takiego stawiana sprawy: „Nie ma co tego meczu nazywać rewanżem. Owszem nasza duma została trochę w sobotę w Bielsku-Białej podrażniona, ale tego meczu już dawno nie mamy w głowie. Jutro zagramy nie by się odbić za tą tak świeżą porażkę, a by po prostu awansować do finału śląskiego Pucharu Polski. Będziemy się starali więc zrobić wszystko by ten drugi cel w tym sezonie osiągnąć. Pierwszym był oczywiście awans, a drugim jest pozostanie po sezonie w grze w Pucharze Polski. Jutrzejszy mecz traktujemy więc bardzo poważnie, i z kimkolwiek byśmy nie grali, tak samo byśmy do tego podchodzili. A że jest Stal Bielsko-Biała, to nie ma wyboru, trzeba tę drużynę pokonać.”

Na jutrzejsze spotkanie Ruchu Radzionków ze Stalą Bielsko-Biała obowiązywać będę ligowe ceny biletów: 5 złotych – bilety normalne, 3 złote – bilety ulgowe.

W kadrze na mecz półfinałowy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim ze Stalą Bielsko-Biała znaleźli się:

bramkarze: Patryk Ciasnocha, Jacek Jankowski
obrońcy: Dawid Domański, Piotr Mazur, Marcin Trzcionka, Michał Zioło,
pomocnicy: Marcin Dziewulski, Paweł Giel, Piotr Giel, Adam Kompała, Marcin Kowalski, Adrian Mielec, Adam Młynek, Tomasz Stranc,
napastnicy: Sebastian Gielza, Marcin Kocur, Marek Kubisz, Marek Suker.

Zawodnicy poza meczową osiemnastką: Piotr Adamek, Mirosław Kuczera, Robert Lasek, Dawid Sala, Aleksander Mużyłowski, Paweł Szlufik, Karol Kajda oraz chory Dawid Hajda, a także długotrwale kontuzjowani Tomasz Rzepka i Marcin Żmuda.